Divadélko ve 4. B

V pátek 9. června představili žáci 4. B v hodině anglického jazyka divadélko „Stone soup“. Na toto představení jsme pozvali váženou paní ředitelku i pana třídního učitele a rovněž paní zástupkyni s celou devátou třídou. Nacvičování jsme věnovali několik vyučovacích hodin anglického jazyka a rozhodně to stálo za to. Vytvořili jsme dvě herecké skupiny, obě sklidily u všech zúčastněných velký aplaus. Děti si to moc užily, obzvláště musím pochválit vypravěče Jakuba Strejčka a Davida Duspivu alias Kima, kteří vše sehráli dvakrát a měli nejdelší texty. Těšíme se, co vymyslíme v příštím školním roce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Učíme se, tvoříme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.