Pozdrav z vícedenního výletu – Liberec – den druhý

Se sluníčkem nad hlavou jsme po vydatné snídani a s dobrou náladou vyrazili na lanovku na Ještěd. Odměnou za pár minut strachu houpavé jízdy nám byl krásný výhled do údolí. Poté už jsme pokračovali po  svých dolů z kopce na Výpřež a dále k viaduktu v Novině. Odtud to už bylo jen co by kamenem dohodil do Kryštofova Údolí, kde jsme se v celou hodinu pokochali průvodem apoštolů a výjevem z života na venkově na unikátním vesnickém orloji. Odtud nás čekala už jen zpáteční jízda vlakem zpět do Liberce. Našlo se ale pár jedinců, kteří navrhovali pěší pochod zpět do kempu. Většina z nich si sice dělala liberec_pesackyjen legraci, ale Linda, Iva a Nela to vzaly vážně. A tak s paní učitelkou opustily skupinu a šly. A víte, kdo byl v kempu dřív? O patnáct minut vyhrály pěšačky. Odměnou za náročný den nám byly výborné borůvkové knedlíky, které jsme měli k večeři. A protože energie máme pořád na rozdávání, čeká nás zítra další pěší výlet. (fotogalerie)
(M. Husáková, L. Mlsová, S. Štěpánová a žáci 7., 8. a 9. třídy)

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.