Výsledky sběru pomerančové kůry

Již třináctým rokem proběhl na naší škole sběr pomerančové kůry. Nejpilnější třídou byla letos 3. A, která společně nasbírala 21 kg. Mezi jednotlivci se nejvíce činil Sedrik Werner, který nasbíral téměř 8 kg. Je obdivuhodné, že i jeho mladší bratr Richard přinesl 6,5 kg. Velmi nás potěšilo, když nám přišel balík s pomerančovou kůrou od pana Tomáše Hořejšího z Prahy 6, který si o naší akci přečetl na webových stránkách. V příloze se můžete podívat na průvodní dopis. Balík jsme dostali předposlední školní den, kdy už většina učitelů cítí maximální únavu a taková vzpruha je nejlepším dárkem na konci školního roku, jaký jsme si mohli přát. Přivítáme i další pomoc z řad veřejnosti – milovníků zvířat. Výtěžek ze sběru jde již tradičně na zooadopci papouška mnišího v pražské zoologické zahradě. 
Výsledky:

  1. místo – Sedrik Werner (3.B. tř.) – 7,95 kg
  2. místo – Tereza Brejlová (3.A tř.) – 7,35 kg
  3. místo – Petr Saneistr (2. tř.) – 6,72 kg
  4. místo – Alice Chlebounová (5 tř.) – 6,52 kg
  5. místo – Richard Werner (1.B tř.) – 6,5 kg
  6. místo – Matěj Krtek (3.A tř.) – 6,2 kg
  7. místo – Jan Macoun (4.B tř.) – 5,1 kg
  8. místo – Anna Nováková (6. tř.) – 5,0 kg
  9. místo – František Skála (6. tř.) – 4,91 kg
  10. místo – Marek Bardoděj (6 tř.) – 4,75 kg

Soutěž tříd: 1. místo: 3. A třída – 21,53 kg

Dopis od pana Hořejšího

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.