Výstava keramické tvorby

V pátek 23. června a v neděli 25. června se uskutečnila výstava keramické tvorby dětí, dospělých a seniorů. V rámci výstavy proběhla keramická soutěž. Tématem byly pohádkové postavy. Soutěžilo se ve 4. kategoriích – MŠ, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ a zdravotně postižení. Všichni návštěvníci měli právo hlasovat v každé kategorii jedenkrát. Další hlasy udělovala odborná porota – paní ředitelka ZŠ Věra Horká, paní učitelka Lenka Říhová, keramičky Štěpánka Malinová, Ivana Kapounová, Petra Kurcová a fotograf Karel Tůma. každý člen poroty měl právo udělit za 1. místo 20 hlasů, za 2. místo 15 hlasů a za 3. místo 10 hlasů. Hlasování nebylo opravdu lehké soutěžní práce byly všechny nádherné a pochvala patří všem zúčastněným.

Výsledky soutěže:
1. stupeň
1. místo Kristýnka Vinšová (ježeček)
2. místo Eliška Říhová (mrož)
3. místo Aneta Beránková (jezevčík)
2. stupeň
1. místo Míša Krtková (Mickey Mouse)
2. místo Petr Dulík (lemur)
3. místa Kačka Voldřichová (zajíc)
Zvláštní cena za pečlivou celoroční práci byla udělena Vanesce Valkounové.
Vítězné práce budou vystaveny v prodejně hraček v Berouně na Husově náměstí.
(Jana Krtková a Dáša Karlová)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.