Zahájení školního roku

Letošní školní rok bude zahájen v pondělí 4. září v 8.00 hodin před školou. Po krátkém úvodu, v němž vystoupí se svými projevy paní ředitelka Mgr. Iveta Černá a starostka městyse Šárka Marcínová, se žáci se svými třídními učiteli a učitelkami přesunou do svých tříd. Po první vyučovací hodině se rozejdeme, rodiče mohou své děti přihlásit do školní družiny a jídelny. V dalších dnech prvního týdne probíhá vyučování dle rozvrhu bez odpoledního vyučování.

Milé prvňačky, milí prvňáci, těšíme se na Vás v pondělí 4. září v 8.00 hodin před školou. Je to Váš významný den, vezměte s sebou nejen rodiče, sourozence, ale i prarodiče a další známé. Sejdeme se před školou, kde paní ředitelka slavnostně přivítá žáky, jejich příbuzné a všechny učitele a ostatní zaměstnance naší školy. Pak půjdeme do třídy, kde si řekneme všechny důležité věci. Rodiče Vás budou moci přihlásit do družiny a na obědy. Doba vyučování se bude prodlužovat, na školu si budete postupně zvykat. V úterý se budeme učit první dvě vyučovací hodiny a skončíme v 9.25 hodin. Od středy již vyučování probíhá podle rozvrhu. Na vyučování každý den navazuje družina, která má provoz do 16.50 hodin. V pátek Vás čeká spaní ve škole s bohatým programem. Všechny informace se včas dozvíte. 
Přejeme Vám hezký zbytek prázdnin. A těšte se do školy! My se na Vás těšíme také.
Vaše paní učitelky Tereza Macourková a Lenka Říhová

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.