Andělská cesta 3.A a 2. třídy

img_2222mVe čtvrtek 8. prosince vyrazila třída 3. A s paní učitelkou Janou Klimešovou a 2. třída s paní učitelkou Terezou Macourkovou do Karlštejna, kde se zúčastnily akce pořádané Domečkem Hořovice, a to Andělské cesty. Děti vyrazily od závor k hradu a cestou potkávaly anděly, od kterých získávaly obrázky za plnění jednoduchých úkolů. Na hradě Karlštejn všichni dostali krásný dáreček a každá třída si odnesla lucerničku s andělským světlem, kterou si necháme ve škole až do Vánoc a každý den si ji můžeme rozsvítit. Cestou zpět jsme měli možnost koupit něco pro radost svým blízkým a odpočinuli jsme si v příjemné restauraci Stodola. Výlet jsme si moc užili a přálo nám i krásné sluníčkové počasí.
Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.