Školní rok začal

V pondělí 4. září jsme se sešli před školou. Počasí nám přálo, bylo trochu chladněji, ale sluníčko už o sobě dávalo vědět. Letos máme ve 13 třídách 251 žáků. Úvodem zazněla česká státní hymna, následoval krátký projev starostky městyse Liteň Šárky Marcínové. Mimo jiné přivítala novou paní ředitelku Mgr. Ivetu Černou a popřála jí, ať je v naší škole spokojená. Závěrem promluvila paní ředitelka a poté se již všichni žáci se svými třídními učiteli a učitelkami rozešli do kmenových tříd. Naši prvňáčci přišli i se svými rodiči, nechyběli dědové a babičky. Přejeme našim nejmenším, aby chodili do školy rádi a našli si kamarády. Ve školní jídelně jim chutnat určitě bude, máme dobré svačinky i obědy. 
Připomínáme všem žákům, že celý první týden proběhne výuka dle platných rozvrhů bez odpoledního vyučování. Nezapomeňte, došlo ke změně zvonění a začátek první hodiny je posunutý na 7.45 h. Je nutné, aby si všichni zájemci přihlásili obědy  a svačiny u paní Miloslavy Mandové a potvrďte si průkazky v ředitelně školy, probíhá také přihlašování do školní družiny.
(foto – facebook školy)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.