Výstava v knihovně

Výstava zahrádkářů LiteňV pondělí 2. října jsme navštívili liteňskou knihovnu. Jako každý podzim připravují zahrádkáři výstavu svých výpěstků a k tomu nás překvapí nějakými zajímavostmi. V minulých letech jsme viděli hračky našich předků, vybavení domácnosti z minulých dob. Letos jsme si mohli prohlédnout odborné publikace se zahrádkářskou tematikou. Pro mladší děti byla připravena i zábavná aktivita. Nechyběly ochutnávky marmelád a džemů, zaujaly nás moučníky a jiné sladkosti. Mohli jsme si také zakoupit drobné keramické výrobky. Chodby a výstavní místnost byly vyzdobeny výtvarnými pracemi dětí z mateřské a základní školy. Děkujeme za pozvání a těšíme se na příští rok. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.