1. představení KMD

Ve středu 11. října navštívila 40členná skupina naší školy první představení letošního Klubu mladých diváků. Těšili jsme se na netradiční loutkový muzikál „Spejbl a město hříchů“. Představení se konalo v Divadle Spejbla a Hurvínka v Dejvicích. Již v programu jsme si přečetli, že se jedná o netradiční muzikál pro dospělé „s temnější atmosférou, detektivní zápletkou, děsivými zpěvy a tanci, při kterých by se i v loutkách krve dořezal“. Po zhlédnutí můžeme potvrdit, ale určitě se nemusíte bát, nakonec všechno dobře dopadne. Nechyběl humor, byť občas dosti černý. Doporučujeme k návštěvě. Přidanou hodnotou je také cestování více dopravními prostředky s několikerým přestupování na jednotlivé trasy metra, mnoho veselých momentů nastalo také při kontrole správně označených lístků PID. Nechyběla závěrečná tradiční bageta na hlavním nádraží.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.