Florbalový turnaj

Ve středu jsme vyrazili na okrskové kolo turnaje ve florbale mladších žáků (6. a 7. třída), které se konalo v tělocvičně 2. ZŠ Beroun. O tradiční turnaj pořádaný Domečkem Hořovice byl velký zájem, bylo nutné uspořádat oblastní kolo pro školy z Berounska a Hořovicka, z těch pak vzešli účastníci kola okresního, které bude v Hořovicích.
Naše škola byla nalosována do skupiny s 2. ZŠ Beroun, 3. ZŠ Beroun a ZŠ Králův Dvůr. Už první zápas s domácími ukázal, že to bude náročný den. Výsledek 8:0 na první pohled možná nevypadá slavně, ale kdybyste viděli to nasazení našich kluků, nešetřili byste pochvalami. Ve druhém utkání s 3. ZŠ to bylo vcelku vyrovnané, prohráli jsme sice 6:2, ale rozhodně se jednalo o hratelného soupeře.  Což se ani omylem nedalo říct o borcích z Králova Dvora, vítězích skupiny, tam to bylo skutečně jak ve zrychleném filmu. Přesto jsme udrželi jednociferný výsledek 9:0.
Naše družstvo ve složení: Matěj Vlasák (kapitán), Standa Jelínek, Martin Marek, František Skála, Matěj Buček, Dominik Lipitkovský, Dominik Kroka, Bohouš Golda, Vašek Vrba, Šimon Hájek a Kája Rychtařík si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, statečnost a fér hru. Jmenovitá pochvala patří Kájovi, protože jako brankář v nelehkých podmínkách udržel chladnou hlavu a zázračně vychytal mnoho dobře mířených střel.
(Hana Havelková)
Zdroj – foto: www.3zsberoun.com (odkaz na galerii)

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.