Bobřík informatiky 2017

bobrik_czBobřík informatiky je předmětová soutěž, podporovaná Ministerstvem školství. Soutěží se v pěti věkových kategoriích od 4. ročníku ZŠ po maturitu. Soutěžící ve škole vyplňují online test, ve kterém odpovídají na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti.
Naše škola se opět této soutěže zúčastnila. Žáci od 5. ročníku absolvovali test v hodinách informatiky. „Ulovit bobříka“ se snažily i děti z počítačového kroužku. Celkem soutěžilo 118 žáků ve 3 věkových kategoriích: Mini (žáci 4. a 5. ročníku), Benjamín (žáci 6. a 7. ročníku) a Kadet (žáci 8. a 9. ročníku). Úspěšnými řešiteli se letos stalo 30 žáků. Děkujeme všem za účast v soutěži, úspěšným lovcům patří velká gratulace.
Úspěšní řešitelé soutěže Bobřík informatiky 2017

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.