Pozvání na setkání s neutrální maskou „Kdo se skrývá pod maskou III.“

PrintPozvání na třetí a závěrečné setkání s neutrální maskou „Kdo se skrývá pod maskou III., které se uskuteční 23. listopadu v kině Liteň od 15.30 do 18.00 hodin.
Budeme se se všemi dětmi těšit, jak s těmi z dramaťáku Liteňského pupíku, tak s těmi kdo zavítal na předchozí dílny, zbavil se ostychu a přidal se k nám. První a druhé setkání naplnilo naše očekávání a bezmála 30 dětí prožilo 3 hodiny soustředěné práce s maskou, byla chvíle i na uvolnění a vyběhání, navázání prvních kontaktů mezi dětmi se stejným zájmem a volnočasovou aktivitou. Děkujeme všem za zájem a těšíme se na další setkání.
Za vedoucí dramatického kroužku Hana Jůzlová, lektor Václav Bejtler a spoluorganizátor Karel Tůma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.