Pomoc při veřejné sbírce Fondu Sidus

Naše škola pomáhala při veřejné sbírce a získala certifikát.
Letos se výzvy chopila osmá třída. V rámci rozvoje finanční gramotnosti a ve snaze propojit teorii s praxí osmáci zpracovali všechny fáze projektu v hodinách matematiky. Seznámili se s podmínkami od dodavatele, rozdělili si role a nabízeli drobné předměty svým spolužákům. Prodej realizovali a utržené peníze odeslali na veřejnou sbírku, která je určena na vybavení dětských zdravotnických zařízení – Pediatrické kliniky UK 2.LF v Praze Motole, Dětské kliniky FN v Olomouci a na pomoc individuálním pacientům.  

V těchto dnech jsme získali zpětnou vazbu a certifikát.

Vážená paní Malá,
velmi Vám děkujeme za pomoc při veřejné sbírce č. S_MHMP/147662012015 Fondu Sidus, z.ú., které si nesmírně vážíme. V souvislosti s realizovanou sbírkou vám zasíláme v příloze tohoto e-mailu certifikát a potvrzení do výroční zprávy.
Přejeme dobrý den a děkujeme za spolupráci.
Dorota Vystavělová
Fond Sidus, z.ú.
Primátorská 40, Praha 8 – Libeň, 180 00
www.fondsidus.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.