Lyžařský výcvik

V neděli 28. ledna odjíždíme na lyžařský výcvik do Jizerských hor. Jako i v minulých letech budeme ubytováni v Penzionu Pod Vlekem v Hraběticích. Lyžujeme v areálu Severák a chystáme se i na celodenní výjezd na Tanvaldský Špičák. Pokud nám podmínky dovolí, vyrazíme i na běžky. Každý si zvolí, zda bude jezdit na snowboardu nebo lyžích, běžky dětem půjčujeme ze školních zásob. Těšíme se na setkání s dětmi ze suchomastské školy, s nimiž spolupracujeme již šestým rokem. Vedoucím kurzu je pan Pavel Pavlásek, dále s dětmi budou pracovat Míla Šramota, Hana a Jiří Havelkovi. O zdraví našich dětí (a pořádek na pokojích) bude dbát zdravotnice Bohunka Pavlásková. Z naší školy jede 31 žáků 7. – 9. třídy. V neděli odjíždíme v 10.30 hodin od školy, vracíme se v neděli 4. února přibližně ve 14.00 hodin. O tom, co se bude dít mezi tím, Vám budeme dávat patřičně zcenzurované informace prostřednictvím naší webové stránky. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.