Preventivní program pro 8. a 9. třídu

Manipulace. Tohle slovo se v úterý 16. ledna mezi osmáky a deváťáky ozývalo velmi často. Během druhé a třetí vyučovací hodiny na toto téma totiž probíhala přednáška vedená Mgr. J. Sixtou. Naučila nás nejen jak manipulaci rozpoznat, ale také jak se proti ní ubránit nebo jak na ni vhodně reagovat. Přednáška byla doplněna různými scénkami, ve kterých působili nejen žáci obou tříd, ale i přítomní vyučující. Dále nechyběla ani soutěž ve skupinách, která ač se zdála jednoduchá, dala všem zabrat.
Během přednášky panovala příjemně uvolněná atmosféra a všichni se zdáli být spokojení. A to nejdůležitější – každý si z přednášky odnesl velké množství nových poznatků.
Za přednášku děkujeme a doufáme, že se můžeme těšit na další.
(Linda Šafnerová, žákyně 9. třídy)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.