Děti dětem

Ve středu 24. ledna se ve škole konal výchovný koncert, který si pro nás připravili žáci a učitelé Soukromé základní umělecké školy Schola Musica Stella Maris z Králova Dvora. Od druhé vyučovací hodiny probíhaly tři hodinové bloky určené pro všechny žáky. Velmi nás potěšilo, že učitelé zvolili pro každou věkovou skupinu originální program, v němž vystoupili hudebníci převážně z jejich tříd. Vyslechli jsme si skladby ze všech historických období v podání kytaristů, potěšili jsme se hrou na housle sester Krutských, nechyběl klavír a flétny a v závěrečném bloku nás překvapila i basa. Kromě žáků naší školy i Simony a Petra Krutských se představili hosté. Navštívila nás Anička Mourečková (bývalá spolužačka letošních šesťáků) a Vašek Routa (mladší bratr Julie Routové). Zazpívala nám paní ředitelka ZUŠ paní Marta Tauberová, která s sebou měla klavíristku a flétnistu. Moc děkujeme organizátorům i dětem. Velmi se nám koncert líbil a těšíme se na další hudební setkání.
Fotografie z koncertu naleznete v naší fotogalerii.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.