Fit dobroty z našeho kraje

Ve středu 13. prosince jsme obdrželi radostnou zprávu, že kolektiv naší třídy (2. A) se stal jedním z hlavních výherců v soutěži FIT DOBROTY z našeho kraje, kterou pořádala LAKTEA, o.p.s. pro základní školy v celé České republice. Soutěžili jsme s tvarohovou pomazánkou s mrkví, kterou jsme vyráběli a chlebíčky poté nazdobili mléčnými výrobky z farmy ve Bělči. Rodina Homolova a paní Hanka Jandalová si zaslouží naše velké poděkování. Ceny jsme obdrželi v den vysvědčení. Vyhráli jsme následující soubor výher: dárkový šek na 3.000,- Kč, pro školu sadu nerezových hrnců TESCOMA v hodnotě 4.000,- Kč, sadu kořenek do školní kuchyňky v hodnotě 1.000,- Kč, chňapky, čajovou konvici pro patrona a otvírák pro každého člena kolektivu. Více na www.fitkonto.cz. Vyhrané peníze plánujeme použít na společný výlet. Dětem moc gratuluji, děkuji za skvělou spolupráci a těším se na další akce, které spolu podnikneme!
(Dáša Karlová, třídní učitelka 2. A)

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme, Učíme se, tvoříme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.