Liteň má novou královnu a nového krále Školního plesu 2018

seznamJiž šest let se na Valentýna koná ve školní tělocvičně dětský ples. Je to ples tak, jak má být, slečny mají krásné šaty a pánové obleky, kravaty či motýlky. Ples pořádá ZŠ Liteň ve spolupráci  SVČ Domečkem Hořovice a třída, která měla v předcházejícím ročníku nejvíce účastníků přítomných na plese. Letošní rok organizovali žáci devátého ročníku. Již týden před plesem se chystala výzdoba, plánovalo občerstvení, nezbytná tombola a program. Deváťáci byli úžasní a vše bylo perfektně připravené.  Výborná hudba, zákusky a jednohubky lákaly tanečníky k ochutnávce. V 15:15 hodin se objevila první tanečnice Anna Marie Zajíčková a pak už byl u vchodu do vyzdobené tělocvičny dav dalších tanečníků ze všech tříd. Promenáda představila všechny účastníky plesu, některé slečny se mohly pochlubit i darovanou květinou. Svou návštěvou nám udělali radost kamarádi z lyžařského výcviku ze Suchomast.  Ve čtyři hodiny přišla očekávaná volba krále a královny Školního plesu 2018. Korunu královně a králi předala paní ředitelka Mgr. Iveta Černá a paní zástupkyně Mgr. Ema Malá. Králem plesu se stal Petr Zajíček a královnou Nela Macounová. Svou korunovaci oslavili společným tancem. Šestý ročník školního plesu skončil až o den později – 15. února, kdy se rozdalo přes 100 balónků z výzdoby. Nejvíce účastníků měla sedmá třída, která se tak stává organizátorem sedmého ročníku školního plesu 2019. Děkujeme žákům deváté třídy a přejeme mnoho úspěchů při přijímacích zkouškách, které je za nedlouho čekají. 
(Eva Knopová)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety, Po škole. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.