Úniková hra v osmé třídě

V pátek 9. února se osmá třída zúčastnila tzv. únikové hry, kterou zorganizovala a připravila paní učitelka Ema Malá, která má osmáky na matematiku a matematická praktika. Během dvou vyučovacích hodin museli žáci splnit osm úkolů, aby získali klíč k vysvobození z tělocvičny. Při plnění úkolů bylo třeba jak logického myšlení, tak fyzické zdatnosti. Nápovědy k řešení úkolů se mohly schovávat úplně všude. Nejtěžší ale byla komunikace. Žáci se mezi sebou museli domluvit, rozdělit si práci a někdy se dorozumět bez mluvení. I přes všechny překážky a nástrahy se jako celek dopracovali k cíli a po vyřešení všech osmi úkolů se nejen dostali ven, ale také získali drobnou sladkou odměnu.
(Tereza Nosková)

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme, Učíme se, tvoříme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.