Navštívili jsme ČT Kavčí hory

V pátek 16. února se páťáci a někteří žáci ze 4. A třídy vypravili autobusem na exkurzi do ČT Kavčí hory. Paní průvodkyně nás v úvodu prohlídky u zmenšeného modelu seznámila se všemi budovami na Kavčích horách. Poté nás pozvala do kina. Byl pro nás připraven krátký film o České televizi, ve kterém jsme si mohli prohlédnou i ta pracoviště, která není možné běžně navštívit. Pak už nás čekala skutečná prohlídka studií, mohli jsme na vlastní oči vidět, jak probíhá natáčení ve Studiu Kamarád. Na závěr jsme si vyzkoušeli pohádkové kostýmy, paruky, někteří si užili role kameramana, nechyběl ani nákup upomínkových předmětů v malém obchůdku, či svačina.
(Lenka Mlsová, Helena Řezáčová)
(Fotogalerie)

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.