Školní ples

Školní ples Základní školy F. J. Řezáče se konal v sobotu 3. března v sále restaurace Ve Stínu lípy. Organizaci zajišťovali členky a členové Klubu přátel školy při ZŠ F.  J. Řezáče v Litni ve spolupráci se školou. Poděkování patří především Elišce Exnerové, která je každoročním motorem akce, a také všem ostatním spolupracovníkům, někteří strávili mnoho hodin na přípravě plesu, jiní zase zajišťovali bezchybný chod plesu samotného. Každý rok čeká návštěvníky mnoho krásných zážitků. Letos jsme byli opět při vstupu příjemně překvapeni vkusnou výzdobou, tentokrát v květinovém duchu, a nechyběl uvítací drink.
K poslechu i tanci hrála skupina Karavel. Pobavit se a zatancovat si přišlo mnoho rodičů a přátel školy a určitě nelitovali. Atmosféra byla přátelská, tombola velmi rozmanitá, výherce potěšily věci krásné i nepotřebné, sladké i alkoholické a také živé. Ze dvou krabic na své překvapené majitele vykoukli i živí králíci.
Klub přátel školy děkuje všem rodičům za příspěvky, které na ples darovali.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.