Projektový den: Mezinárodní Den Země

Co je to Den Země? Slaví ho lidé z více jak 140 zemí.  Po celém světě se konají akce, které připomínají důležitost ochrany přírody a životního prostředí. Od roku 1990 je 22. duben jako světový svátek životního prostředí slaven i v České republice. Probíhající aktivity mají za cíl upozornit lidi na dopady ničení životního prostředí.
V naší škole tradičně Den Země připomínáme mnoha způsoby, každá třída si zvolí svůj program. Některé třídy si více užívají krás přírody a spojí to s poznáváním, jiné třídy si volí spíše ochranu přírody a vyrazí na úklid okolí.
Letos jsme z provozních důvodu slavili ve středu 25. dubna, všechny třídy v tento den vyrazily se svými učiteli do bezprostředního i vzdálenějšího okolí Litně. Počasí přálo, bylo krásně, sluníčko svítilo, den jako stvořený k výletům. (Celý článek)
Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.