Lanové centrum Proud – Expedice Karakoram

Ve středu 25. dubna jsme jeli do lanového centra Proud v Praze Vysočanech na akci s názvem  Expedice Karakoram. Tentokrát jsme vytvořili čtyři družstva po šesti soutěžících, která byla tvořena žáky 6. a 7. třídy. Jedná se o soutěž ve zdolávání výškových metrů, soutěžící se snaží pokořit co nejvíce vrcholů- tedy lanových  překážek. Některé jsou individuální, jiné lze zdolat jen ve spolupráci dvou lezců. Našim  družstvům se dařilo vesměs IMG_0622na všech překážkách dobře, některé se ukázaly nad jejich síly, ale každý byl vítězem – nad svým strachem a obavami. Pochválila bych je za dobrou spolupráci, navzájem se hecovali a povzbuzovali. Nešetřili pochvalou a vyhnuli se kritice a posměchu.
(Mgr. Hana Havelková)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.