Okresní kolo McDonald’s Cupu

Již 10. května jsme vyrazili na okresní kolo Mc Donald’s Cupu na Máchovnu, která poskytuje pěkné hřiště a výborné zázemí. Kluci byli natěšení a plni očekávání. Po úvodním rozlosování jsme zahájili s „Jugmankou“. Utkání, ve kterém jsme byli o trochu lepší, jsme smolně prohráli 1:0. Škoda našich neproměněných šancí. Poté jsme narazili na družstvo ze Žebráku, které suverénně skupinu vyhrálo. Po naší velké šanci jsme obdrželi branku z protiútoku. Naše snaha o vyrovnání přinášela i šance soupeři. Nakonec jednu využil a my prohráli 2:0. K poslednímu utkání jsme již nastupovali s vědomím, že budeme čtvrtí ve skupině. Přesto kluci nic nevypustili a bojovali o čestný uspěch s týmem ZŠ Králův Dvůr. Toto vyrovnané utkání skončilo bezbrankovou remízou. Soupeř si zajistil postup do semifinále ze druhého místa. Tentokrát jsme štěstí zapomněli doma. Celý turnaj měl skvělou úroveň a bylo na co koukat. Náš kolektiv sehrál tři vyrovnaná utkání a scházela pouze špetka sportovního štěstí. Polovina mužstva se může těšit na zápolení v příštím roce. Páťáci budou vzpomínat na loňský i letošní překvapivý postup do okresního kola, kde si zahráli s těmi nejlepšími několik hezkých utkání. Velkou pochvalu za vzornou reprezentaci a výborné výkony zaslouží: Ondra Procházka, Pepa Šebek, Honza Macoun, Kája Šafner, Denis Anyalai, Martin Pivoňka, Tomáš Kurenda, Matěj Toth, Kuba Šejnoha, Zachariáš Hovorka, Patrik Šteňo a Vašek Kučera.
(Ing. Jiří Havelka)

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.