Cesta kolem světa (za méně než 80 minut)

V pondělí 28. května jsme se vypravili na cestu kolem světa. Na koncertě vystoupili žáci Simony a Petra Krutských, kteří v rámci ZUŠ Stela Maris u nás vyučují hru na hudební nástroje a zpěv. Představení proběhlo v průběhu dopoledního vyučování, během  2. – 4. vyučovací hodiny. V roli nadšených diváků jsme nejen poslouchali, ale také se zapojili do vědomostní soutěže. Vyslechli jsme sedm skladeb z různých koutů světa a zároveň dostali základní informace o dané zemi. Také jsme zhlédli fotografie zajímavých míst z těchto zemí. Naším úkolem bylo uhodnout název země. Některým se skutečně podařilo vyřešit všech sedm hádanek. Na závěr nechyběla sladká odměna pro všechny posluchače. Paní učitelce Krutské patří velká pochvala za výborný nápad a všem malým hudebníkům děkujeme za krásný zážitek. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.