Projekt sebedůvěry

Naše škola se zapojila do Projektu sebedůvěry, což je aktivita zaměřená na podporu zvýšení sebevědomí dospívajících. Projekt má  své kořeny v Kanadě, kde již přes 12 let úspěšně funguje, a nyní přichází i do České republiky. Ve spolupráci s odborníky z oblasti psychologie, pedagogiky a zdraví byl vytvořen na důkazech založený edukační program. Ten si klade za cíl spolu s rodiči, učiteli a mentory podpořit generaci mladých lidí, kteří budou znát svoji pravou hodnotu, a stanou se tak odolnějšími vůči negativním společenským jevům a manipulaci medií.
Žákyně šesté a sedmé třídy absolvovaly úvodní interaktivní seminář zaměřený na prevenci poruch příjmu potravy. 
Více informací naleznete na stránkách projektu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.