Okresní kolo dopravní soutěže

V úterý 22. května jsme se zúčastnili okresního kola dopravní soutěže v Berouně.
V kategorii mladších reprezentovali školu: Evelýna Matějová, Terezka Pokorná, Václav Čejka a Zachariáš Hovorka.
Za žáky druhého stupně soutěžilo družstvo ve složení: Eliška Exnerová, Karolína Hořejší, Petr Zajíček a Matyáš Kučaba.
Všichni předvedli velmi dobré výkony, pochvalu si zaslouží za snahu a příkladnou reprezentaci.
Družstvo starších obsadilo 1. místo, čeká je tedy kolo krajské, které se bude konat ve dnech a 6. a 7. června v Kolíně. V dívčí kategorii byla nejlepší Eliška 31 s trestnými body. Naši mladší reprezentanti si také vedli výborně, obsadili 3. místo.
Všem blahopřejeme!

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.