Atletická všestrannost

Po dlouhých týdnech začalo pršet, tak proč nevyrazit na atletiku?  Ve středu 13. června ráno jsem zvažoval, zda to nevzdáme, ale předpověď slibovala mrholení a zázemí pěkné kryté tribuny mi dodalo odvahy. Děti se velmi těšily a bylo to znát i na nasazení, s jakým bojovaly. Ve startovním poli 18 školních týmů z celého okresu jsme získali hezké 10. místo za 280 bodů. Soutěž byla velmi vyrovnaná a pouze 12 bodů nás dělilo od 4. místa. Kluci i dívky přispěli stejným dílem 140 bodů. Soutěžilo se v běhu na 50 m, skoku dalekém a 3. až 5. třída i v hodu kriketovým míčkem. Děti většinou vyhrály svůj rozběh a ve skoku dalekém předváděly nadprůměrné výsledky. Dokonce Sára Hlinovská a Kuba Šejnoha získali maximálních 20 bodů za 390 a 402 cm. Házeli jsme však jen průměrně, což můžeme v příštím roce trochu vylepšit.
Velkou pochvalu za vzornou reprezentaci zaslouží : Samantha Krásná, Nela Trojanová, Karolína Rychtaříková, Tereza Pokorná, Sára Hlinovská, Tomáš Vančík, Lukáš Toth, Patrik Šteňo, Jakub Šejnoha a Zachariáš Hovorka. Na závěr bych rád poděkoval organizátorům za skvělý zážitek, který připravili pro všechny děti, i když podmínky byly obtížné. Zazávodit si na krásném atletickém stadionu je opravdu velký zážitek, což vám potvrdí všechny děti.
Výsledky: http://www.3zsberoun.com/view.php?cisloclanku=2018061801
Pozor list „Jednotlivci“ není opravený, ostatní jsou správně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.