Výlet na Korno

Obě první třídy se ve středu 20. června vydaly na Korno. Záměrem bylo užít si poslední společné školní chvíle. Výlet nám připravila „Eva z Domečku“ a vedoucí naší školní jídelny „Radka Kalubová“. Tématem celého putování se stala záchrana pulců z rybníka na Korně, neboť je v současné době vypuštěn. Pohádkový příběh děti zaujal, a tak se vydaly sbírat hrnečky, které byly rozmístěny po celé trase. Vodník do nich bude moci přemístit pulce, a tak je zachránit.
U paní Kalubové nás čekalo milé přivítání a pro mne i překvapení! Děti si prohlédly malá housátka, kachňátka, kočičky i pejsky. Na závěr jsem byla předvolána před nastoupené děti a obdržela jsem dort k narozeninám. Se slzami v očích vzpomínám na tu jedinečnou chvíli. Děkuji všem dětem, Evě i Radce za krásně prožité dopoledne.
(Lenka Říhová)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.