Liteňský turnaj ve vybíjené

Ve čtvrtek 21. června jsme zorganizovali tradiční turnaj ve vybíjené pro smíšená družstva dětí od 1. do 4. třídy.
Po rozlosování si zahrály Liteň, Tetín a Hlásek z Hlásné Třebaně skupinu A a Zadní Třebaň, Osov a Srbsko skupinu B. Vítězové skupin Tetín a Srbsko postoupili rovnou do semifinále, ostatní se utkali o postup do semifinále. Utkání ve skupině dětem posloužila k rozehrání a do finále po vzrušujících bojích postoupily děti z Tetína a Hlásku. V úžasné atmosféře, kterou vytvořili všichni přihlížející, nakonec zaslouženě vyhrálo družstvo Tetína. Naše děti si zahrály zápas o 3. místo se Srbskem a po bojovném výkonu získaly bronzový pohár. Zadní Třebaň skončila pátá a na Osov zbylo šesté místo.  Za vzornou reprezentaci zaslouží velkou pochvalu Bára Plchová, Šimon Vlasák, Tomáš Pokorný, Lukáš Toth, Linda Lebedová, Teodor Beaufort, Filip Rankin, Karolína Rychtaříková, Jan Jež a Denis Anyalai. Byl jsem opravdu překvapen strhující atmosférou, která všechny zúčastněné i přihlížející pohltila. Krásný sportovní zážitek.
(Jiří Havelka)

 
Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.