Zahájení školního roku

Letošní školní rok byl zahájen v pondělí 3. září 2018. Počasí nám tentokrát nepřálo a vytrvalý déšť nás všechny zahnal do tříd. Během první vyučovací hodiny jsme si řekli nejdůležitější informace, rozdali si rozvrhy hodin a seznámili se s programem na úterý 4. září, kdy ve třídách zůstanou třídní učitelé po celou dobu vyučování. Od středy 5. září se chystáme pracovat podle platných rozvrhů bez odpoledního vyučování. Od úterý mohou přihlášené děti chodit na svačiny a obědy do školní jídelny, také družina je v provozu. Od pondělí 10. září probíhá vyučování včetně odpoledního bloku dle rozvrhu. 

Naše milé prvňačky, milí prvňáci,
doufáme, že jste se prvního školního dne nemohli dočkat stejně jako my, vaše třídní učitelky. V pondělí 3. září Vás čekal velký den, první cesta do školy. Sešli jsme se ve třídách, kde jsme si řekli všechny důležité věci. Rodiče Vás přihlásili do družiny a na obědy. Doba vyučování se bude prodlužovat, na školu si budete postupně zvykat. V úterý a ve středu se budeme učit první dvě vyučovací hodiny a skončíme v 9.25 hodin. Od čtvrtka již vyučování probíhá podle rozvrhu. Na vyučování každý den navazuje družina, která má provoz do 16.50 hodin.
Přejeme Vám dobrý školní rok
Vaše paní učitelky Dagmar Linková a Dagmar Karlová

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.