Soutěžní výstava keramiky

Od 1. – 31. srpna probíhala v Muzeu berounské keramiky soutěžní výstava k 100. výročí republiky. Hlasovalo se ve třech kategoriích: děti jednotlivci, dospělí a dětský kolektiv. Vítěze vybrali svými hlasy návštěvníci výstavy. A liteňské keramice se opravdu dařilo. Děti z keramického kroužku, který pořádá ČTU – T.K. ZÁSKALÁK LITEŇ, získaly 1. místo se svým úžasným betlémem. Pozici nejvyšší v kategorii jednotlivců obsadila také zástupkyně liteňské keramiky Míša Krtková s kachlí T. G. Masaryka. Ceny si děti převzaly v sobotu 8. 9. 2018. Moc gratulujeme a dětem přejeme mnoho nápadů a pracovního nadšení do dalšího tvoření.
(Dagmar Karlová)

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.