Páťáci navštívili herní výstavu „Hry a hlavolamy“

Ve středu 19. září se obě páté třídy v doprovodu svých třídních učitelů zúčastnily již 24. ročníku herní výstavy „Hry a hlavolamy“ v Novoměstské radnici na Praze 2. V devět hodin žáci absolvovali workshop, na kterém měli možnost osahat si různé druhy hlavolamů všech obtížností. Přitom měli k dispozici dva zkušené asistenty, kteří případně poradili či pomohli s řešením. V dalších částech výstavy si děti vyzkoušely stolní společenské hry různých vydavatelů. Celý den tak děti strávily v duchu hesla J. A.  Komenského „Škola hrou“. Na závěr nechyběl nákup upomínkového hlavolamu či hry a občerstvení. Moc se nám to líbilo.
(Lenka Mlsová)

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.