Výstava liteňských zahrádkářů

V liteňské knihovně se konala výstava, kterou organizovali členové Svazu zahrádkářů. Pro veřejnost bylo otevřeno 22. a 23. září, ovšem my jsme na ní byli až v pondělí 24. září. Když jsme došli na místo konání, vítal nás zde vytvořený panák s cedulí. Vstupné bylo dobrovolné a bylo zde možné zakoupit i keramické výrobky. Jakmile jsme vstoupili do místnosti plné jablek, ovoce a všeho možného, tak jsme byli ohromeni, kolik druhů existuje. Zaujali nás například hruškojablka (japonské hrušky). U každého exponátu byl napsán pěstitel a odrůda. Ale nebyla zde jenom jablka, viděli jsme také mnoho druhů květin, dýní a megadýní, vína a dalších plodin. Děkujeme Svazu zahrádkářů, že udělali tuto výstavu a děkujeme za pozvání. 
(Václav Vrba, 7. třída)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.