Ovčí pohádka

Na zelené louce, pod dvěma statnými duby se páslo stádo oveček … Těmito slovy začínalo divadelní představení, na které se vydali žáci 1. A a 1. B v úterý 2. října do liteňské MŠ. Poutavé představení zaujalo všechny přítomné diváky. Děti se mnohokrát aktivně zapojily do dění, počítaly ovečky, pomáhaly zahánět zlého vlka, ale především hledaly společně s černým jehňátkem odpovědi na celou řadu otázek. Tak jako v každé pohádce i v této zvítězilo dobro nad zlem a hloupostí. A nejen to, zpět do školy jsme se vraceli bohatší o další kousek životního moudra. Děkujeme za pozvání paní učitelkám MŠ a těšíme se na další setkání.
(Dagmar Karlová, Dagmar Linková)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.