Den otevřených dveří

V pátek 26. října se konal den otevřených dveří. Ráno v osm začali přicházet první hosté a dveře školy zůstaly otevřené až do pěti odpoledne. Dopolední výuka probíhala jako obvykle a kdo chtěl, mohl navštívit i výuku, každý vybral, co ho zajímalo. Na chodbách byly vystaveny práce dětí. V první části byly práce věnované 150. výročí založení naší školy. Následovala připomínka stých narozenin samostatného státu. Ve druhém patře jsme připomněli magické osmičky prostřednictvím vybraných výtvarných děl známých umělců. S tímto nápadem přišla paní učitelka Lenka Říhová a žáci se svými vyučujícími vytvořili velmi zajímavá díla.  Odpoledne byl pro příchozí připraven v jednotlivých třídách program, nechybělo občerstvení. (celý článek)

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.