BRLOH

Letos jsme se poprvé zapojili do brněnské logické hry pod názvem „BRLOH“. Jedná se o zábavnou týmovou soutěž, která je určena pro žáky 2. stupně základních škol a nižších tříd gymnázií. Má tři internetová kola, ve kterých děti řeší každý týden deset logických úloh. Naše škola sestavila několik týmů. Náš nejúspěšnější byl složený z žáků deváté třídy a v soutěži se objevil pod jménem Strašilky s. r. o. (Matěj Smrčina, Matěj Šinágl, Tereza Nosková, Sabina Volfová). Dařilo se jim velmi dobře a s 20 body postoupili do malého finále, ve kterém se všichni snažili během dvou vyhrazených hodin na počítačích ve škole získat co nejvíce dalších bodů. A jaký byl výsledek jejich snažení? Zaslouží si velkou pochvalu, z celkového počtu 360 přihlášených týmů ze základních škol se s 25 body umístili na krásném 42. místě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.