Valentýnský školní ples

valentyn2

Letos se v naší škole konal již sedmý ročník Valentýnského plesu, který tradičně organizuje Domeček Hořovice. Tentokrát se náš ples dostal i na televizní obrazovky. Průběh natáčela Česká televize a v pátek se zájemci mohli v televizi podívat na vysílanou reportáž. Velkou zásluhu na bezchybném průběhu měli žáci a žákyně osmé třídy, kteří se i s třídní učitelkou starali o občerstvení. O hudbu a program se postarali deváťáci a jejich třídní učitelka. Role moderátorky se ujala Tereza Nosková, která si zaslouží pochvalu. Na ples se dostavilo velké množství návštěvníků různého věku, od předškoláků po žáky deváté třídy, ba i někteří čerství absolventi neodolali a přišli se podívat.  Každoročně probíhají během plesu různé aktivity, z nichž se největší popularitě těší volba krále a královny. Letošním královským párem z prvního stupně byli Matěj Krtek a Barborka Plchová. Z druhého stupně pak královský pár vytvořili Lukáš Láznička a Natálka Hatinová. Všem účastníkům to moc slušelo i chování účastníků bylo velmi reprezentativní. Děkujeme Evě Knopové z Domečku Hořovice. Těšíme se na ročníky příští.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety, Po škole. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.