Lyžařský výcvik

Pondělí (18. března) jsme se vzbudili do bílého rána. V noci trochu nasněžilo, už z okna nás potěšil pohled na bílé stromy. A na sjezdovce jsme byli potěšeni dvojnásob, na zmrzlém podkladu čerstvý sníh, zkrátka ideální podmínky. Jezdili jsme na obou stranách kopce, všichni začátečníci již zvládají vcelku bezpečně přesuny na vleku, také se zdokonalují v technice. Výhodou je, že mimo nás se na svahu objevují jiní  lyžaři jen zřídka, máme tedy celý kopec pro sebe. Po obědě máme vždy odpolední klid, někteří ovšem mají tolik energie, že volí raději odpočinek aktivní a chodí hrát stolní tenis. My ostatní rádi zvolíme vodorovnou polohu. Odpoledne se chystáme na další lyžování, před večeří pak proběhne přednáška na téma bezpečnost na horách, lyžařské vybavení a možná několik informací na téma historie lyžování. Večer plánujeme nějaké společenské vyžití. (Fotogalerie)
 (Celý článek – Lyžařský výcvik 2019)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.