Lyžařský výcvik

IMG_20190322_141547(Pátek 22. března) Páteční večer je posledním na našem letošním kurzu, máme posunutou večerku a volnější společenský program. Do toho se balíme, hledáme vlastní ztracené věci a nacházíme mezi svými ztracené věci ostatních. Letošní lyžařský výcvik hodnotím pozitivně, domnívám se, že i dětem se tady letos líbilo. Spolupráce se suchomastskou školou se nám líbí. 
Páteční den byl velmi teplý, sníh nad očekávání dobrý, dnešní lyžování bylo fajn. Odpoledne jsme si užívali prázdných sjezdovek. A docela jsme se vyřádili. Ochranné prvky jsme neodložili, ale jinak většina zvolila letní outfit. Mimo jiné se mezi námi objevila panda a zebra. Více na fotografiích. 
(Fotogalerie)
(Celý článek – Lyžařský výcvik 2019)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.