Noc s Andersenem

V pátek 29. března se koná již 19. ročník Noci s Andersenem. Naše škola se tradičně připojuje. I letos se sešlo 129 dětí, které se těšily na různá dobrodružství nejen s knihou. Žáci prvních tříd navštívili knihovnu, kde je přivítala paní knihovnice a seznámila začínající čtenáře s provozem knihovny. Letos nás navštívila paní spisovatelka Pavla Soletka Krátká. Byla moc milá, představila své knihy a odpověděla na všechny všetečné dotazy. Děti vyzkoušely na aktiv panelu své znalosti z pohádek, knížek, večerníčků, českých přísloví, rčení a pořekadel. Nechyběla zkouška odvahy, kterou téměř všichni zvládli na jedničku. O večeři se postaraly naše báječné kuchařky a připravily guláš, další občerstvení se nabízelo v ředitelně. V deset hodin se naši nejmenší pomalu chystají do pelíšků. (fotogalerie)
(celý článek)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, výlety, Po škole. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.