Krajský přebor v rapid šachu

V sobotu 27. dubna vyrazili naši tři stateční do Lysé nad Labem na krajský přebor v rapid šachu, který patří mezi nejtěžší šachová zápolení v našem kraji. Nejmladší Teodor Beafort odehrál slušný turnaj a získal 2.5 bodu. V kategorii HD 10 skončil 55. mezi 71 šachisty. V kategorii HD12 hráli Jan Jež a Oliver Beaufort. Pro Honzu to byla zajímavá příležitost zahrát si se zkušenými hráči. Přes svoji nezkušenost získal 2 body a obsadil 38. místo. Oliver Beaufort prokázal svoji kvalitu a získal 4 body. Což ho zařadilo na 17. místo mezi 42 účastníky. Hoši zaslouží pochvalu, že se nezalekli silných soupeřů. Nabyté zkušenosti jim zajisté pomohou v příštích partiích.

Příspěvek byl publikován v rubrice Šachy do škol, Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.