Okresní kolo dopravní soutěže

Ve středu 22. května se konalo v Berouně okresní kolo dopravní soutěže. Ráno jsme sedali do autobusu s obavou, že zmokneme, ale až na studený vítr bylo počasí poměrně příznivé. Teoretická část se odehrávala v 3. základní škole na Wagnerově náměstí a skládala se z pravidel silničního provozu a zdravovědy. Na dopravním hřišti žáci absolvovali pětiminutovou jízdu s plněním úkolů. Posledním stanovištěm byla jízda zručnosti. Reprezentovali nás žáci čtvrté a páté třídy Evelína Matějová, Tereza Pokorná, Oliver Matěja a Tomáš Boxan. V kategorii žáků druhého stupně bylo družstvo složeno z žáků sedmé a osmé třídy: Zuzana Lukešová, Natálie Kučerová, Matyáš Kučaba a Matěj Vlasák. Všichni předvedli dobré výkony, družstvo starších získalo bronzovou medaili. Z družstva mladších je třeba vyzdvihnout výkon Terezky a ze starších byl nejlepší Matyáš. Děkujeme všem za výbornou reprezentaci školy a budeme se těšit na příští ročník. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.