Zahájení školního roku

Letošní školní rok byl zahájen v pondělí 2. září v 8.00 hodin před školou. Nejdříve to vypadalo, že vzhledem k dešti se budeme muset přesunout do tříd, ale těsně před osmou se počasí umoudřilo a my se mohli rozprostřít podle osvědčeného schématu od kostela k restauraci. Zahájili jsme poslechem české hymny, následoval projev paní ředitelky Mgr. Ivety Černé. Přivítala všechny přítomné, děti, jejich rodiče a známé, všechny zaměstnance školy. Pedagogům a správním zaměstnancům poděkovala za práci, kterou odvedli při přípravě školy na nový školní rok. V závěru popřála našim prvňáčkům, aby se jim ve škole líbilo. Do budovy školy nejdříve vešli žáci a žákyně první třídy se svým doprovodem, následovali postupně ostatní se svými třídními učiteli.  
V dalších dnech prvního týdne probíhá vyučování od středy dle rozvrhu bez odpoledního vyučování. V úterý proběhnou třídnické hodiny v kmenových třídách s třídními učiteli. Od úterý mohou přihlášené děti chodit na svačiny a obědy do školní jídelny, také školní družina je v provozu.

Prvňáci se v úterý a ve středu budou učit první dvě vyučovací hodiny a skončí v 9.25 hodin.  Poté půjdou do školní družiny, nebo si je rodiče osobně vyzvednou. Od čtvrtka již vyučování probíhá podle rozvrhu. Na vyučování každý den navazuje družina, která má provoz do 16.50 hodin. 
Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.