Sběrové aktivity

V letošním školním roce budeme pokračovat ve sběru sušené pomerančové kůry a z výtěžku pak sponzorujeme v ZOO Praha papouška mnišího.
Ve dvou termínech v měsíci listopadu 2019 a červnu 2020 bude sběr papíru.

Pokračujeme také v projektu „Recyklohraní, aneb ukliďme si svět“. Recyklohraní je školní vzdělávací program pod záštitou MŠMT ČR, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.
V loňském roce jsme za body získané zpětným odběrem pořídili 1 kus žíněnky do tělocvičny a 6 kusů basket. míčů.
Díky tomuto programu můžeme dětem zpestřit hodiny tělesné výchovy. Proto žádám všechny žáky i rodiče o pomoc se zpětným odběrem elektra i baterií. Děkuji. Lenka Říhová

Více informací naleznete na webových stránkách školy v záložce Aktivity /Environmentální výchova.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.