Se slušností dál dojdeš

Ve středu 5. dubna se první stupeň naší školy účastnil výchovného pořadu „Se slušností dál dojdeš“. Cílem pořadu bylo seznámit žáky se základy slušného chování v dopravních prostředcích, na kulturních akcích – v kině, v divadle či v našem domovském prostředí – ve škole. Nosným tématem bylo též používání mobilního telefonu ve společnosti či na veřejnosti. Pořad byl realizován formou interaktivních scének, při kterých byli žáci zapojeni do děje. V pořadu zazněly i písně z repertoáru dvou nadějných mladých umělců – Nely Kailové či Josefa Feča.

Nela Kailová je zpěvačkou, herečkou, působí v některých muzikálech. V roce 2014 vyhrála rozhlasovou kategorii pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá.

Josef Fečo  je dětským hercem a dabérem, působí v muzikálech. Od podzimu alternuje v roli Pugsleyho Addamse v muzikálu The Addams Family v Hudebním divadle Karlín. Získal druhé místo v soutěži s mezinárodní účastí Česko zpívá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.