Okresní kolo – McDonald´s cup

Ve středu 10. května jsme vyrazili ráno do Berouna. Na hřišti – Máchovně bylo přeplněno, poněvadž se hrály obě kategorie (1.-3. A 4. -5. třída) současně. Po losování jsme zjistili, že máme pouze dva soupeře ve skupině, protože jedno družstvo nedorazilo. Hned v druhém zápase jsme nastoupili proti ZŠ Wágnerova Beroun, které jsme chtěli oplatit týden starou porážku 2:0. Zápas byl vyrovnaný a o naší porážce 1:0 rozhodla jedna vydařená akce soupeře. Ve čtvrtém zápase jsme nastoupili proti 2. ZŠ Beroun. Vyrovnaný zápas rozhodla šťastná branka, která skončila v naší síti. Celý tým ve složení: Ondra Procházka, Kristián Komanec, Pepa Šebek, Honza Macoun, Zachariáš Hovorka, Karel Šafner, Tomáš Kurenda, Terezka Vinšová, Karel Rychtařík, Tomáš Marek a David Nosek zaslouží pochvalu za bojovnost. Škoda, že jsme štěstí nechali doma. Pro většinu týmu to je dobrá zkušenost, kterou za rok určitě zúročíme. Slíbili jsme si, že všichni budeme celý rok řádně trénovat a za rok se porveme o medaili. Za vzornou reprezentaci děkujeme.
(Jiří Havelka)

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.