Okresní kolo dopravní soutěže

V úterý 23. května jsme se zúčastnili okresního kola dopravní soutěže v Berouně.
V kategorii mladších reprezentovali školu Zuzana Lukešová, Aneta Beránková, Václav Čejka a Kristián Komanec.
Za žáky druhého stupně soutěžilo družstvo ve složení: Eliška Exnerová, Karolína Hořejší, Bedřich Exner a Břetislav Vlasák.
Všichni předvedli velmi dobré výkony, pochvalu si zaslouží za snahu a příkladnou reprezentaci. Družstvo starších obsadilo 1. místo, čeká je tedy kolo krajské, které se bude konat ve dnech 5. a 6. července v Čelákovicích. Bedřich Exner s pouhými 11 trestnými body předvedl nejlepší výkon ze všech jednotlivců obou kategorií. V dívčí kategorii byla nejlepší Karolína Hořejší s 19 trestnými a za ní Eliška Exnerová s 26. Naši mladší reprezentanti si v konkurenci dvanácti škol z celého okresu nevedli špatně, obsadili 10. místo, ovšem od vyšších umístění je dělily jen jednotky bodů.
(Hana Havelková)

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.