Učíme se v přírodě

V pondělí 29. května žáci 1. A vyrazili v doprovodu paní Kaasové do bažantnice. Zde se dověděli, jak se líhnou bažantí a koroptví kuřátka. Mohli si je dokonce pochovat. Pak jsme pokračovali do Obory pana Fiřta. Zvěř se před námi nejprve schovala. Šli jsme tedy posvačit. A najednou – překvapení. Jeden Honzík a jeho dva kamarádi nás přišli navštívit až ke stolu. Od dětí dostali jablíčko a mrkve a za odměnu se nechali pohladit. Bylo to úžasné. Dále jsme pozorovali divoké kachny, ryby, volavku, husy. Společnost nám dělali dva pejsci paní Kaasové. Bylo to skvělé dopoledne, žáci získali plno zajímavých informací. Paní Kaasové a panu Fiřtovi moc děkujeme.
(Dagmar Karlová)

Příspěvek byl publikován v rubrice Oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.