Krajské kolo dopravní soutěže

Před čtyřmi lety se poprvé podařilo družstvu našich mladších žáků postoupit z okresního kola dopravní soutěže na kolo krajské. Letos úspěch zopakovali žáci druhého stupně a v pondělí a úterý 5. a 6. června se vypravili do krajského kola, které se letos konalo v Čelákovicích. Zkušeným reprezentantem byl Bedřich Exner z deváté třídy, který byl členem družstva před čtyřmi lety. A stejně jako tehdy dosáhl z našich nejlepšího výsledku. S ním do Čelákovic vyrazili Břéťa Vlasák, Eliška Exnerová a Karolína Hořejší. V soutěži předvedli velmi dobrý výkon, zaslouží pochvalu, obsadili deváté místo. Dvoudenní soutěž není jen o dopravní výchově, ale také si tam také žáci užili sportovních a kulturních zážitků, které si pro ně organizátoři připravili. Nechyběla diskotéka, měli jsme možnost navštívit bazén a líbilo se nám v muzeu v Přerově nad Labem. Akci hodnotíme velmi kladně. Našim žákům blahopřejeme a děkujeme za snahu.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěžíme. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.