(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  1.A  (Říhová Lenka)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Říh

M
Říh

Č
Říh

Tv
Říh
(TV)

       

 
Ú
t

 

Č
Říh

Prv
Říh

A
Říh

Č
Říh

       

 
S
t

 

Č
Říh

M
Říh

Vv
Říh

Č
Říh

       

 
Č
t

 

Č
Říh

M
Říh

Tv
Říh
(TV)

Hv
Hor

       

 
P
á

 

M
Říh

Prv
Říh


Říh

Č
Říh

       

 

(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  1.B  (Horká Věra)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Hor

M
Hor


Hor

Č
Hor

       

 
Ú
t

 

Č
Hor

Prv
Hor

Hv
Hor

Č
Hor

       

 
S
t

 

Č
Hor

M
Hor

Č
Hor

Tv
Hor
(TV)

       

 
Č
t

 

Č
Hor

M
Hor

Vv
Hor

A
Říh

       

 
P
á

 

M
Hor

Prv
Hor

Č
Hor

Tv
Hor
(TV)

       

 

(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  2.A  (Karlová Dagmar)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Kar

M
Kar

A
Sei

Č
Kar

       

 
Ú
t

 

M
Kar

Č
Kar

Vv
Kar

Prv
Kar

Tv
Kar
(TV)

     

 
S
t

 

Č
Kar

M
Kar

Č
Kar


Kar

       

 
Č
t

 

Č
Kar

Tv
Kar
(TV)

M
Kar

Hv
Kr
(6)

Č
Kar

     

 
P
á

 

M
Kar

Č
Kar

Prv
Kar

Č
Kar

       

 

(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  2.B  (Linková Dagmar)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Lin

Hv
Kr
(6)

M
Lin

Č
Lin

       

 
Ú
t

 

Č
Lin

Prv
Lin

M
Lin

Tv
Lin
(TV)

       

 
S
t

 

M
Lin

Č
Lin

Vv
Lin


Lin

Č
Lin

     

 
Č
t

 

Č
Lin

M
Lin

A
Sei

Č
Lin

Tv
Lin
(TV)

     

 
P
á

 

Č
Lin

M
Lin

Prv
Lin

Č
Lin

       

 

(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  3.  (Frajerová Jarmila)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

M
Fr

Č
Fr

Prv
Fr

(Sk1)
Mls
(JU)

Č
Fr

     

(Sk2)
Sei

 
Ú
t

 

Č
Fr

M
Fr

Vv
Fr


Fr

Č
Fr

     

 
S
t

 

M
Fr

(Sk1)
Mls
(5. A)

Č
Fr

Prv
Fr

Tv
Fr
(TV)

     

(Sk2)
Sei

 
Č
t

 

Č
Fr

M
Fr

Hv
Kr

Tv
Fr
(TV)

       

 
P
á

 

Č
Fr

(Sk1)
Mls
(4.B)

Prv
Fr

M
Fr

Č
Fr

     

(Sk2)
Sei

 

(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  4.A  (Husáková Jana)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Hus

M
Hus

Hv
Kr
(6)

A
Hus

 

Přv
Hus

Vl
Hus

Č
Hus

 
Ú
t

 

Č
Hus

M
Hus

Tv
Hvl
(TV)

A
Hus

Č
Hus

     

 
S
t

 

M
Hus

Č
Hus

A
Hus

Vl
Hus

Č
Hus

     

 
Č
t

 

Č
Hus

A
Hus

M
Hus

Přv
Hus

       

 
P
á

 

M
Hus


Tar

Tv
Hvl
(TV)

Vv
Čam

Vv
Čam

     

 

(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  4.B  (Taraba Vlastimil)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

A
Sei

M
Tar

Č
Tar

Přv
Tar


Tar

     

 
Ú
t

 

Č
Tar

Tv
Hvl
(TV)

M
Tar

Vl
Tar
(2.B)

       

 
S
t

 

M
Tar

Č
Tar

A
Sei

Přv
Tar

 

Č
Tar
(4.A)

Vl
Tar
(4.A)

Č
Tar
(4.A)

 
Č
t

 

Č
Tar

A
Sei

M
Tar

Č
Tar

Hv
Kr
(6)

     

 
P
á

 

A
Sei

Tv
Hvl
(TV)

M
Tar

Vv
Tar

Vv
Tar

     

 

(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  5.A  (Mlsová Lenka)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

A
Mls

Č
Čer

Tv
Hvl
(TV)

M
Duf

Hv
Kr
(6)

     

 
Ú
t

 

Č
Čer

A
Mls

Vl
Čer

M
Duf

Přv
Tar

     

 
S
t

 

A
Mls

I
Řez
(5.B)

Tv
Hvl
(TV)

M
Duf


Mls

     

 
Č
t

 

Č
Čer

Přv
Tar

M
Duf

Vl
Čer

 

Č
Čer

Vv
Mls

Vv
Mls

 
P
á

 

Č
Čer

Č
Čer

M
Duf

A
Mls

       

 

(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  5.B  (Řezáčová Helena)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

M
Hvl

Tv
Hvl
(TV)

A
Řez

Hv
Kr
(6)

Č
(8.)

     

 
Ú
t

 

M
Hvl
(6)

Č

Vl
Řez


Řez
(8.)

 

Č
(8.)

Vv
Fr
(8.)

Vv
Fr
(8.)

 
S
t

 

M
Hvl
(8.)

Tv
Hvl
(TV)

A
Řez

Přv
Řez

Č
(8.)

     

 
Č
t

 

M
Hvl
(6)

A
Řez

Vl
Řez

Č

       

 
P
á

 

M
Hvl
(6)

Č
(8.)

A
Řez

Přv
Řez

I
Řez

     

 

(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  6.  (Havelková Hana)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č
Hav

A
Sei
(5.B)

F
Duf
(9.)

M
Ma
(9.)

Tv (Dív)
Lin
(TV)

 

I
Řez
(5.B)

Hv
Kr

Tv (Chl)
Hav
(7.)

 
Ú
t

 

Z
Kl
(7.)

Č
Hav

M
Ma


Kl
(7.)

Vko
Hav
(8.)

 

Vv
Čam

Vv
Čam

 
S
t

 

A
Sei

Č
Hav

F
Duf
(9.)

M
Ma

D
Kar

 

Tv (Chl)
Hav
(TV)

Tv (Chl)
Hav
(TV)

 
Č
t

 


Kl
(7.)

Č
Hav

M
Ma

D
Kar
(2.A)

A
Sei
(5. A)

 

Tv (Dív)
Lin
(TV)

Tv (Dív)
Lin
(TV)

 
P
á

 

Č
Hav
(5.B)

I
Řez
(5.B)


Čam

Z
Kl
(7.)

       

 

(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  7.  (Klímová Jitka)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 


Kl

(Sk1)
Mls
(JU)

(Sk1)
Kl

Z
Kl

Tv (Dív)
Lin
(TV)

 

Hv
Kr
(6)

I
Řez
(5.B)

(Sk2)
Kl

(Sk2)
Mls
(4.A)

Tv (Chl)
Hav

 
Ú
t

 

Č
Hav
(5.B)

M
Duf
(9.)

F
Duf
(9.)

S: Pč (Sk1) Čam (4.B)

S: Pč (Sk1) Čam (4.B)

 

Vv
Kl

Vv
Kl

S: A (Sk2) Mls (6)

S: A (Sk2) Mls (6)

L: A (Sk1) Mls (6)

L: A (Sk1) Mls (6)

L: Pč (Sk2) Čam (4.B)

L: Pč (Sk2) Čam (4.B)

 
S
t

 

Č
Hav
(5.B)

M
Duf
(9.)

D
Hav


Kl

Z
Kl

 

Tv (Chl)
Hav
(TV)

Tv (Chl)
Hav
(TV)

 
Č
t

 

M
Duf
(9.)

(Sk1)
Mls
(JU)

(Sk1)
Kl

Č
Hav

F
Duf
(9.)

 

Tv (Dív)
Lin
(TV)

Tv (Dív)
Lin
(TV)

(Sk2)
Kl

(Sk2)
Mls
(JU)

 
P
á

 

M
Duf
(9.)

Č
Hav
(6)

D
Hav
(9.)

Vko
Hav
(6)

       

 

(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  8.  (Husáková Marie)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

Č

M
Ma
(9.)

N

I
Řez
(5.B)

F
Duf
(9.)

 

Tv (Chl)
(TV)

Tv (Chl)
(TV)

 
Ú
t

 

Č


Kl
(7.)

A
Mls
(7.)

D
Hav
(5.B)

M
Ma
(9.)

 

Tv (Dív)
(TV)

Tv (Dív)
(TV)

 
S
t

 

F
Duf
(9.)

Ch
Kl
(7.)

M
Ma

A
Mls

 

Za
Řez
(5.B)


Kl
(7.)

Z
Kl
(7.)

 
Č
t

 

Č

N

Vv

M
Ma

A
Mls

 

Vko
Hav

Hv
Kr
(6)

 
P
á

 

Ch
Kl
(7.)

Vpř
Ma
(9.)

Z
Kl
(7.)

Č


     

 

(rozvrh platný od 8.1.2018)

ZÁKLADNÍ ŠKOLA FRANTIŠKA JOSEFA ŘEZÁČE LITEŇ  9.  (Duffková Marcela)

 

1
7:45- 8:30

2
8:40- 9:25

3
9:40-10:25

4
10:35-11:20

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:10-13:55

8
14:00-14:45

 
P
o

 

M
Duf

Č
(8.)

D
Hav
(5. A)

N
(8.)

I
Řez
(5.B)

 

Tv (Chl)
(TV)

Tv (Chl)
(TV)

 
Ú
t

 

F
Duf


Čam
(8.)

Vv
Čam
(8.)

Č

Ch
Kl
(7.)

 

Tv (Dív)
(TV)

Tv (Dív)
(TV)

 
S
t

 

Z
Kl
(7.)

Č
(8.)

A
Mls
(6)

N

 

M
Duf

I
Řez
(5.B)

Za
Řez
(5.B)

 
Č
t

 

A
Mls
(5.B)

M
Duf

D
Hav

F
Duf


Kl
(7.)

 

Hv
Kr
(6)

Vko
Hav

 
P
á

 

A
Mls
(8.)

Ch
Kl
(7.)

Č
(8.)

M
Duf

Vpř
Duf

     

Zpracováno v systému Bakaláři